Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Dny, které plynou

23. listopadu 2013 v 19:15 | AluStaire |  Deníček de France
7. listopadu
Nějak si nemůžu vybavit, co se tento den dělo, ale vypadá to, že vůbec nic. Pokoušely jsme se zakoupit vánoční letenky, napoprvé se to nepodařilo.

8. listopadu
Konečně pátek. Škola opět nestojí za zmínku. Jen jsem byla ráda, když se mi ráno podařilo dovolat se Colette, abych se ujistila, že nezůstanu stát před školou. Odpoledne tedy opravdu přijela a vzala mě do kina. Po návratu "domů" jsem měla takový zvláštní pocit, vracet se do "svého" pokoje. Dárky z Čech jsem předala a ona z nich měla viditelnou radost.

9. listopadu
Další odpočinkový den s podzimním počasím. Colette na dopoledne někam odjela, mně zůstal celý dům. Párty se nekonala, většinu její nepřítomnosti jsem zaspala. Odpoledne nás čekala, původem ruská, návštěva. Jinak jsme nic náročnějšího neprováděly.

10. listopadu

Zažila jsem pravý francouzský oběd trvající skoro čtyři hodiny. Zvládly jsme se totiž s Colette nasáčkovat k našim oblíbeným sousedům, kde kromě tříčlenné rodiny se dnes objevila i babička. Jedlo nás tedy celkem šest. A všichni si měli co říct. Nic dalšího už jsme ani ten den nestihly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama