Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Když jde všechno do kytek

26. listopadu 2013 v 18:00 | AluStaire |  Deníček de France

13. listopadu
Asi nebudu jediná, kdo mě shledává velice nešikovnou na předmět Míčové sporty, který vlastně jen zakamuflovává skutečnou podstatu těchto hodin. Jedná se o handbal, aneb hra bez pravidel. Tento fakt se nám s Neri♦ pokusí učitel příští týden vyvrátit jejich předložením. Po handbalu jsme se vrátili k budově školy, ale dozorem jsme byli donuceni stát na dvorku. Zde se asi měla konat nějaká porada, či proslov, ale nic jsme se nedozvěděli a se zvoněním jsme se stáhli do tříd.

Prodloužená středa je opravdu krutý trest, dvě lekce francouzštiny se táhly jak týden. Oživení přišlo při přestávce, kdy na nás vyběhla žena, která není v učitelském sboru. Vyhnala nás, zděšené a překvapené, na půdu školy tahat staré a nechutně špinavé lavice o dvě patra níže. Po skončení těchto více či méně technických prací jsme byli oceněni madlenkou a sklenkou jablečného džusu, a také zkrácenou hodinou matematiky.

14. listopadu

Vstávací režim na intru se nám opět posunul, bachařky rozsvicejí už ve tři čtvrtě na sedm. Po ránu nás ve škole čekalo překvapení v podobě dvouhodinového písemného opakování. Nejvíc jsem si užila poobědovou pauzu, kdy jsme seděly v okně a v momentě, kdy vyšlo sluníčko jsme si nahřívaly záda a vzpomínaly na staré, krušné, ale dobré časy u nás na gymplu. Než jsme opustily školu, počasí vyhlásilo stávku, obloha se zatáhla a začalo představení v podobě deště, krup a sněhu. Náladu nám nezpravilo ani kafe ze školního automatu, neboť kyselé kafe, není dobré kafe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama