Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Když se do školy vkročí levou nohou

11. listopadu 2013 v 10:00 | AluStaire |  Deníček de France

1. říjen
Dny se zdávají čím dál více nudné, obyčejné, mám dojem, že upadáme do stereotypu. Hodina fyziky, španělštiny i německy znějící angličtiny se děsně táhla. Odpoledne přineslo překvapení v podobě již druhé svačiny pro chudáky internátníky. Opravdu se šikla. Obdarovali nás kouskem výtečné čokolády, krajíčkem chleba a madlenkou (buchta).

2. října
Středa, to je krásný den. Na chvíli si můžete připadat volní. Mně tento krásný pocit bohužel zkazila maličkost a upadla jsem do jedné z prvních depresivních nálad tady. Tuto skutečnost mohly zmírnit jen dvě věci: pohyb a nakupování. A jelikož se bez hodinové procházky k druhé činnosti nedostanete, užila jsem si dnes obojí. Původně jsem měla v plánu koupit si boty, nakonec naše vycházka skončila ovšem nejen jedním párem bot, navíc i chlupatou mikinou. To mě zahřálo u srdce.

Jenže, když člověk zasedne do studijní místnosti, kde si nesmí ani uprdnout a neustále ho někdo "pští", melancholická nálada se vrací.

3. října
Tento den bych nazvala příšerným, ale potom jsem si uvědomila, co mě čeká zítra. Povedlo se mi pokazit první písemku z francouzštiny, a co hůř, i z angličtiny. Náladu mi spravila akorát svačina pro vyvolené, kdy jsme dostaly dvojnásobný příděl. Stačí se náhodou ocitnout na správném místě v ten správný čas.

Také studujní dvouhodinovka stála za to. Report nemůžu psát na mobilu, protože se to tu najednou děsně pečlivě hlídá, ale to, že Neriah zpracovává zážitky do počítače tomu *Ehm* zřejmě nevadí. Tento bachař se také prokázal "ostrým hochem": Kluk, neštěstí sedící dost daleko od nás, si na něj takříkajíc "otevřel hubu", chlápek se zvedl, strašně se naštval a nejen, že chlapce seřval zblízka do obličeje, ale vzal jeho židli a hodil s ní o zeď. Ano, vítejte v mé realitě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama