Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Shoe shop mania aneb Jak jsme obětovaly paty

14. listopadu 2013 v 18:00 | AluStaire |  Deníček de France
9. října
Na internátě mě kromě Neriah vzbudila i zima. Ve škole jsme si ráno potvrdily, že pan Pierre na tělocvik chybí, tak jsme si užily dvě volné hodiny. Následně nás překvapila dříve zmiňovaná písemka z geografie. A pak matika - výklad vytýkání na jednom příkladu trval celých 40 minut. Schválně, jak složité Vám tohle přijde: (x+1) * (x+1)2 - (4x-4)?

Po výtečném obědě jsme se s Neriah vydaly splnit důležitou misi: koupit boty, pro mě podzimní, pro ni botasky. Samozřejmě jsme neskončily jen u bot. Zatáhla jsem ji do několika obchodů s botami, hned v prvním jsem si vybrala a nakonec se pro ně opravdu vrátila, představte si krásné šedivo-černé mustangy na podpatku.

Problémů se nám cestou vyskytlo jen několik, nejdříve jsme ztratily rolničku zavěšenou na mobilu, což Neriah značně rozesmutnilo, protože to byl dárek, a také jsem zjistila, že kecky nejsou nejlepší obuví na delší vzdálenosti. Neriah mi nezávazně navrhla, že si můžeme boty prohodit a ačkoli to myslela zcela vážně, z jejího výrazu jsem usoudila, že kladnou odpověď nečekala. Jako místo k přezutí jsme vybraly kameny u silnice, jen během tohoto divadla okolo na kole projížděl náš spolužák a divně se na nás tlemil.

V jednom ,,obuvním'' obchodě jsem si koupila tričko a Neriah mikinu. A v tom posledním došlo i na její botasky. Namísto radosti se propadla hluboké depresi. Příšerně nerada si kupuje boty...


Moje nové mustangy ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký máš oblíbený pár bot?

Odpovědi do komentářů, prosím. :D 0% (0)

Komentáře

1 Yuki Yuki | 17. listopadu 2013 v 21:07 | Reagovat

Ty boty jsou super :3 A ta postel v pozadí taky!! Takovou bych chtěla =.=

2 Alustaire a Neriah Alustaire a Neriah | Web | 18. listopadu 2013 v 16:22 | Reagovat

Děkuju. :) V pokoji mám postele 3 a na téhle jsem ještě nespala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama