Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Zpožděná vafle

13. listopadu 2013 v 16:00 | AluStaire |  Deníček de France
7. října
Už mě vysloveně nebaví, že z ničeho nemám "nervy na pochodu". Lidé se zde vůbec nestresují. Ráno vstanu pozdě, no tak prostě přijedu pozdě. Nepřipravil jsem si domácí úkol, tak dostanu pětku. Neumím látku na písemku, tak dostanu další pětku. Nemám pracovní sešit, dostanu od učitelky okopírovaný dvojlist. Říkám to i proto, že madam preferuje přístup "no tak přijedeš pozdě", u nás na gymnáziu z něčeho takového vytvořili tragédii ukončenou poznámkou a černým puntíkem.

Měly nás dnes čekat dvě písemky, z matematiky a jedna z geografie, ta se nakonec nekonala, protože učitelka nepřišla. My všichni na ni tak starostlivě čekali, způsobem zcela neobvyklým, neboť větší anarchii jsem tu nezažila. Třeba dívčiny, sedící vedle mne i za mnou zjistily, že mají špinavou lavici, tak ji prostě začaly gumovat. Tohle bezvládí ukončila až žena, která nečekaně vpadla na území naší třídy a vyslala nás se vyfotografovat. To znamená, že nás v příštích dnech či týdnech čeká událost, jako rozdání těchto obrázků a každý si tam bude připadat ošklivý. Těším se.


Velkým zážitkem se stala dnešní večeře. Jako dezert jsme dostaly vafle a jelikož si Neriah usmyslela, že si tu svou za každou cenu sní v koji s horkou čokoládou a jelikož já jsem vafli již snědla, bylo nutné podniknout rychlou, nečekanou a hlavně nenápadnou akci. Vykradla jsem se zjistit, zda nějaké vafle zbyly a pár si jich vypůjčila.

Jak se pronáší kradená vafle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama