Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Dostat, co chceš

26. prosince 2013 v 17:00 | AluStaire |  Deníček de France
7. prosince
Ráno mě Colette zase nechala samotnou doma, jela na bleší trh, kde se prodávají použité předměty. Nakoupila tam knížky pro děti a také látkový ubrus, na který si vyžádala slevu, protože na něm zůstaly skvrny. Ty jsme se pokoušely po obědě odstranit, až ho vyndáme z pračky, uvidíme, zda byly naše pokusy uspěšné.

Odpoledne jsme se vydaly ukrást nějaké větve, zítra z nich snad stvoříme věnec. Poté, když jsme zjistily, že krádež šla rychleji, než se předpokládalo, navrhla mi Colette, že si můžeme zajet před kinem ještě do města podívat se po nějakých vánočních dárcích. Sice jsem se těšila na procházku, ale courání po obchodech se prostě neodmítá. Vyhlídla jsem si spoustu věcí, některé z nich už dneska koupila a objevila obchod, do kterého se musím ve středu nutně podívat. Mám pocit, že jsem o něm slyšela mluvit holky ve škole a viděla nápis sleva. To jako argumenty úplně stačí.

Film, životopisný či dokumentární, Le regard de Georges Brassens stál opravdu za zhlédnutí, vyjednala jsem si i studentskou slevu. Georges Brassens je Colettin oblíbený zpěvák, občas ho posloucháme v rádiu v kuchyni. Máme i několik jeho cédéček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama