Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Hledej klíče v kupce krámů!

17. prosince 2013 v 18:00 | AluStaire |  Deníček de France
1. prosince
Děti otevřely první okénko ve svém čokoládovém kalendáři a mně bylo najednou trochu líto, že tak nemůžu učinit také. Ale tak dosti sentimentu, určitě není zdravý. Neděle se trošku vleče, ne, že bych neměla nic na práci, ale nějak se k ní nemůžu přinutit.

K obědu jsme měly čočku (ano, já jedla čočku, to byla nejlepší čočka na světě), červenou řepu a omeletu s masem (a ano, já jedla i omeletu z vajíček). (Pozn. red.: AluS* je trochu vybíravá...)


Odpoledne jsme se opět, tentokrát obě, navrátily do města na poslední hlídací směnu a poté také na úklid toho, co jsme neprodaly. Úklid mi přišel jako větší zábava, než všechny ty věci vyndat, sundal všechny možné obaly a pěkně je naaranžovat. Také by se mohlo říct, že jsem jich uklízely méně, než vyndavaly. Ale dámy si stěžovaly, že letos toho tolik neprodaly. Vše by probíhalo naprosto poklidně, kdyby najednou Colette nezjistila, že nemá klíčky od auta, naší staré rachotiny. Prohledaly jsme úplně všechno, každou skulinku, dokonce i provizorní odpadkový koš. Prošly jsme se po ledové stezce k autu a zpět,abychom si ověřily, zda klíče nezůstaly někde venku. Velké odhalení přišlo potom, co si Colette sundala bundu a sáhla hlouběji do kapsy u mikiny. Hle, co našla, klíče, a nejedny! Všechno tedy nakonec dobře skončilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama