Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Když to nevyjde...

19. prosince 2013 v 17:30 | AluStaire |  Deníček de France
2. prosince
Zázraky se dějí nejen o Vánocích. I přesto, že Colette vyháněla kočky a hledala rukavice, já dorazila do školy ještě před zvoněním. Také jsem si z ní udělala poštovní doručovatelku a poprosila jí, aby odeslala všechnu mou korespondenci, na níž jsem přes víkend pracovala.

Zajímalo by mě, jaké důvody přiměly učitelku španělštiny, že vynechala naše pravidelné doučování. Vtipné bylo, že právě ke mně přišla a mi oznámila to, jenže já to nějak vypustila, ostatním to neřekla a nevzpomněla si ani, když jsme marně čekali před učebnou. Přežily jsme dopoledne, oběd, jenž bych dneska označila za velice výživný, teď dožíváme odpoledne. Na výtvarce jsme dostaly nová témata na druhý trimestr (pro info, než to zapomenu, první trimestr skončil v neděli 1. prosince).


Také jsme se pokusily na YouTube nahrát naše první video, natočené v září, ale po prvním pokusu, kdy očekávaná doba nahrávání měla trvat něco málo přes 5000 minut, se Neriah podařilo (za pomoci jejího přítele) náš obrazo-zvukový záznam zmenšit. A tak svět mohl spatřit tu špatně zaostřenou nádheru. (http://www.youtube.com/watch?v=fX4t_pUOOU8)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama