Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Místní chalani - Krysa, Obočí a Pan Nesmělý

5. prosince 2013 v 17:45 | Neriah |  Francouzi zblízka
V první řadě bych zmínila skupinu, se kterou se setkáváme nejvíce - kluci ze třídy. Většina lidí, s nimiž přicházíme do kontaktu, od nás dostala ze zřejmých důvodů neveřejné přiléhavé přezdívky. Pod nimi je také budu převážně uvádět v těchto článcích. Navíc přidávám hvězdičkové hodnocení (1-5*), ovšem spíše pro porovnání jednoho s druhým.
Ještě jen pro informaci, chalani jsou tu vážně zvláštní, kupříkladu píší úhledně a někteří i zdobeně a všechno precizně barevně podtrhávají (U nás si půjčuje jednu propisku půlka třídy.). To není normální!

Krysa
Tvarem obličeje a vlastně i všeho ostatního připomíná hlodavce, konkrétně krysu, kterou mohu specifikovat jako tu z filmu Ratatouille a ke všemu se i stejně jmenuje. Tenhle kluk s čírem s námi chodí na dobrovolný středeční handbal. Vyžlička, ale dle výdrže lze soudit, že sportuje opravdu hodně. Posledně jsem objevily zajímavý fakt, připadal nám mrňavý, ale je celkem vysoký a má strašně dlouhé nohy. K nám se chová mile, minule za mě dokonce zametl třídu, když jsem měla mít službu, začínám ho mít docela ráda.
Hodnocení: ****

Obočí
Zabralo nám nějakou dobu pozorování než jsme přišli na to, co je s obličejem tohoto chlapce špatně. Dá se říci, vysoký, na krátko ostříhaný hnědovlasý kluk s brýlemi by jinak nevypadal asi nijak moc zle, avšak má jednu chybu, která má vše nasvědomí. Obočí mu roste tak nějak nesprávným směrem. Běžnému člověku se směrem od nosu zužuje, ale on to má přesně obráceně. Nad vnitřními koutky očí jej má normálně široké, čím více se vzdaluje ke spánkům, tím hustější se zdá. Kde se stala chyba?
Hodnocení: **

Pan Nesmělý
Do kamarádského tria dvou předchozích jmenovaných patří i Pan Nesmělý, první člověk, kterému jsme daly přezdívku. Milý, roztomilý klučík obdržel titul asi jediného ze třídy, jenž za něco stojí. Ačkoli absolutně nezapadá do vkusu ani jedné z nás, tenhle modrooký bloďáček si nás získal.

Hodnocení: *****
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 broukozub broukozub | 8. prosince 2013 v 21:27 | Reagovat

Dávám pět hvězdiček za článek, čekám takových víc! :-D

2 Alustaire a Neriah Alustaire a Neriah | Web | 10. prosince 2013 v 12:58 | Reagovat

[1]: Děkujeme, určitě bude!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama