Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Pohroma dle předpovědi a emoce, jak je nakreslím

1. prosince 2013 v 18:42 | AluStaire |  Deníček de France
19. listopadu
Dnešek si budu pamatovat jako den, kdy se to vážně podělalo, aneb se vyplnila Neri♦ina předtucha. Na třídní hodině nás učitel totálně rozsadil, přemístil a přesunul. Já jsem se s Clémence odstěhovala do zadních řad, ale po hodině jsem si za ním stejně došla, protože i se svými brýlemi zezadu nic nevidím. Také nás Čechy kompletně přejmenoval - já (Káťa) jsem Katarina, Kuba Yakub a z Neriah (Elišky) se stala Ilieska.

Na výtvarce mě profesorka úplně prokoukla, prý: "Ona ráda maluje portréty anglických herců." A ještě k tomu dodala: "Zlounů." (Na vysvětlenou: Už viděla můj portrét milovaného Benedikta Cumberbatche, který ztvárnil roli Khana, zlouna ze StarTreku, a dneska jsem pracovala na Lokim - zloun z Thora a Avengerů, zahrán fantastickým Tomem Hiddlestonem.)

Tímto dnešní pohroma neskončila. Večer jsem se s Neriah dohodla, že začneme pracovat na mém projektu na Art Plastique. Téma je zadáno jako portrét, emoce, ale samozřejmě to bereme jen jako volné doporučení. Připravily jsme Strach - nebudu nic vysvětlovat, radši poté přidám fotku - a právě v tomto momentu mi odpadl zubní implantát. Přivolaná bachařka byla značně vyděšená z mého momentálního vzezření, zachovala ale chladnou hlavu a zaasistovala i u hovoru s Colette, která zítra obvolá všechny možné zubaře.

20. listopadu
Ráno jsem se úspěšně vyhnula sportu, učitelka mě bez zubu cvičit nenachala. Ale vysvětlujte to spolužákům, kteří Vás shánějí a vyptávají se dotěrně, proč nejste na hodině. Tento úkol měla na starosti Neri♦.

Středeční volné odpoledne mi zůstalo, Colette domluvila schůzku u zubaře až na 19:00. Po obědě, kuřecím stehně s hranolkami, jsme s Neriah opustily intr a směřovaly do nákupní zóny. Neriah si koupila sadu na DS (doteď si nejsem jistá, co to přesně je) s motivem japonského seriálu. (Poznámka redakce: Oním seriálem je One Piece, do kterého je Neri♦ blázen, a vůbec nešlo o fakt, že se jednalo o sadu na DS. Byl to prostě pěkný penálek a pár dalších nesmyslů s obrázkem její oblíbené postavy.) Součástí tohoto balení byla i sluchátka, která jsme okamžitě musely vyzkoušet - nejprve nehrála vůbec, poté jsme písničku slyšely jako ozvěnu v jeskyni. (Teď už hrají normálně.) Při studijné dvouhodinovce jsme od bachařky dostaly wafli. Po zbytek času jsem jen nervozně seděla a čekala na okamžik, kdy se mám zvednout a odejít ven čekat na Colette.

Její zpoždění nečinilo ani pět minut a dopravily jsme se do zubařské ordinace. Zde jsme vysvětlovaly moji, poněkud prekérní, situaci. Zubař pochopil, že se jedná o implantát a je třeba ho zpátky přilepit. Doktor je milý starší pán s útulnou modře vymalovanou ordinací. Zub mi nalepil, zákrok našvindloval tak, že ho napsal na Colette, ale jeho cena byla přesto ohromná.

Nechala jsem se Colette odvézt zpátky na internát, kde jsem absolvovala VIP večeři sama jen s dozorem bachařky, které byla nesmírně milá a strašně se divila, že nechci žádný dezert. Ale jakmile jsme se vrátily na internát, odchytila Neriah a doslova jí nakázala, ať mi dá něco k jídlu, protože jsem nic nejedla. Přitom jsem odevzdala prázdný talíř.


20.listopadu také důležité datum pro všechny fanoušky BBC Sherlocka. Celosvětově se uspořádala akce Nakreslení čínského symbolu tři jako důkaz toho, že se nemůžeme dočkat třetí série, jejíž datum odvysílání pořád není jasné. Tento symbol se poprvé objevil v epizodě The Blind Baker.

Strach! Mírná inspirace vřískotem

Nic než prázdnota

Na co koukáš?

Temnota se blíží, věříš mi?

Kdo Tě sleduje na druhé straně...?

Už máš strach?

A teď něco veselejšího!

Smajlík

Nejroztomilejší ze všech roztomilých ksichtíků

Vždycky je lepší se usmívat.

Jůůůů, co to jéé?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama