Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Útěk za sluncem

27. prosince 2013 v 14:00 | AluStaire |  Deníček de France
8. prosince
Do dnešního rána jsem se probudila, jak praštěná kladivem, s šílenou bolestí hlavy. K tomu jsem se Colette přiznala a ona mi věnovala svou poslední rozpustnou tabletku. Večer jsem jí slíbila, že se spolu pustíme do vánočního věnce a trochu vyzdobíme dům. Dekorace z ukradených včerejších větví se nám podařila a já měla tu čest sundat velikonoční ozdoby. Odpoledne, poměrně pozdě, jak se ukázalo, jsme se vydaly na výlet, Colette mě vzala do hor k jednomu z lyžařských středisek v okolí. Odsud jsme ale poměrně rychle zmizely, neboť sluníčko již zalezlo za kopec. Popojely jsme tedy kousek blíž a maličko se prošly, obraly další malý stromek o jeho chlupaté výhonky, než slunce opět zhaslo.

Po návratu jsem ochutnala tu nejlepší horkou čokoládu, jakou jsem kdy měla. A již v šest (neuvěřitelně) jsme povečeřely skvělé palačinky.

Zažila jsem tu i okamžiky, jež bych si ráda pamatovala, cestu autem, pohled na nebe přecházející z růžové do žluté a chuť teplého kakaa. Jsou to opravdu jen chvilky, ale tyhle maličké zůstanou.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama