Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Velký oběd

4. prosince 2013 v 15:00 | AluStaire |  Deníček de France
24. listopadu
Na dnešek jsme byli všichni pozváni na oběd do Neuveglise. Tento den jsem si opravdu užila a nehorázně dobře se najedla. Hostitelka, Ruska, kterou jsem poznala včera, její dcera a manžel, Francouz, připravili vítečný oběd o nekonečném počtu chodů. Zúčastnila se i Sibiřanka se svou dcerou.

Sešlo se nás tedy 9 dospělých (počítám i sebe) a čtyři děti. Pokud by Vám počty nevycházely, zapomněla jsem na octe pana hostitele, 86letého pána, jenž si sedl u stolu vedle mě a pořád se mě na něco ptal a něco mi povídal. Přišlo mě to strašně zajímavé a já si měla s kým pokecat. Je to sranda snažit se rozumět v davu mluvících a on navíc špatně slyšel. A nevěděl, že už není Česko-Slovensko, také jsem vysvětlovala rozdíl mezi Českem a Čečenskem.


Nejvíce mi zachutnaly maličké domácí koblihy, pár jsem jich dostala i na cestu. Hostitelka si všimla nemálo zřejmého faktu, že jsem jich spořádala víc než všichni ostatní. V důsledku toho jsem se vyhnula pozdní večeři, protože do rána jsme na jídlo už nepomyslela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama