Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Zmrzlá Gallifrey

6. prosince 2013 v 17:00 | AluStaire |  Deníček de France
25. listopadu
Moje tradiční pondělní zpoždění nabralo nečekaných obrátek. Povedlo se nám s Colette přijet o celých deset minut po zvonění. Bylo totiž nutné polívat horkou vodou dveře u auta, aby se nám podařilo je vůbec otevřít. Na to, že přelézám přes místo řidiče na svůj flek vedle, jsem si už zvykla. Tyto dveře, pokud nejsou zrovna zamrzlé se dají otevřít pouze pomocí francouzského TRUCku ( = slovo, které se v mluvené řeči používá tak často, jako můj táta říká slovo "hajzl". Podej mi ten hajzl, zmáčkni ten hajzl, vyndej ten hajzl, ukliď ten hajzl a tak dále.) To by k osvětlení stačilo, vraťme se k reportování.

V sobotu 23. listopadu 2013 měli zase svátek všichni příslušníci fandomu britského seriálu Doctor Who, u nás znám pod názvem Pán Času. Na televizní stanici BBC1 se totiž vysílal díl k jeho padesátému výročí. Bylo možné ho přes internet sledovat i zde, jenže hádejte, kdo v sobotu neměl internet a potažmo ani čas? Přesně ten samý člověk, který má po pravé ruce přítele, jenž mu tento díl našel a stáhnul i s českými titulkami. A dokonce se se mnou o volné/studijní hodině díval! (Poznámka redakce: AluS* to nemohla vydržet do večera!)


Toto prodloužené pokračování seriálu bylo naprosto úžasné. S geniální myslí a destrukčními sklony tvůrce Stevena Moffata, jsme se dozvěděli několik překvapujících faktů, společně s třemi doktory se zasmáli a nakonec jsme vyhráli válku proti Dálekům. Pád Galiffrey už nikdy víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama