Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Chci vidět, jak to dokážeš!

25. ledna 2014 v 17:39 | AluStaire |  Deníček de France

9. ledna
Označila bych dnešek za den, kdy jsem ráda, že už je po něm. Bohužel se tak ještě nestalo. Sedím v učební místnosti a musím koukat na bachařku, od které jsem dnes dostala világoš. Nemůžu za to, že neumím sedět na židli jako normální člověk.

Ovšem drama se nám ani dnes nevyhlo. Autobus plný zlých dětí odjel, aniž bych zaznamenala, že s námi není Kuba. Prostě, když naše ředitelka vesmíru řekne, že jsou v autobuse všichni, tak ji každý poslouchá. Chlapci se nakonec okolo šesté podařilo dostat za zbytkem internátníků.

10. ledna
Dnes jsem měla strach o svoji budoucí existenci, neboť, když jsem se dovolala Colette, zněla hrozně nemocně a já se bála, co budu dělat, když jí nebude dobře. Naštěstí v pátek po škole, kde se konaly rodičovské schůzky, s mírným zpožděním dorazila. Zvládly jsme nějaké malé nákupy a jely domů. Zde mi oznámila, že má na víkend přijet její syn z Montranaud a celá jeho famílie. Z tohoto jsem byla samozřejmě hrozně otrávená. Jestli někoho nemám ráda, tak je to kudrnatý vnouček, jenž jí posledně ukradl peníze.


Uvařily jsme si čajík a předaly dárečky. Největší radost měla asi z hrnečku a z týdenního kalendáře a také cukroví. Hrnek si hned vystavila na viditelné místo a do agendy si přepsala rozvrh "prací" na leden. Já jsem od ní dostala akvarelové barvy a štětce s omluvou, že když byla nemocná nic lepšího nenašla, ale že prý, když narazí na něco kvalitního a pěkného, že mi to dodá později. Také se mi pochlubila, že dostala staronový počítač, na kterém má přetažené všechny fotky a filmy a že se v příštím týdnu zařídí i WIFINA. To jsem na ni opravdu zvědavá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama