Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Dobrá nálada hory přenáší

17. ledna 2014 v 17:00 | AluStaire |  Deníček de France

20. prosince
Opravdu jsme se nadobro rozloučili s Amélií, se kterou se už neuvidíme vůbec. Většina holek předváděla pláč. Dostala od nás na památku podepsané tričko a plyšového medvěda, celá třída se jí na dar složila.

Při tělocviku jsme opět hráli badminton a opět mi to nešlo. Neri♦ se vztekala, protože prohrála s jednou vysportovanou dívčinou o JEDEN bod.

Na oběd nás vpustili dřív, ovšem pěknou dobu se fronta nehýbala, nasadili totiž náš nejschopnější personál. Na hlavní chodbě dnes učitelka vyvěšovala ''vánoční výzdobu'', zřejmě jenom z důvodu, že na odpolední sportovní program se dostavili i žáci z dalších dvou škol, tak asi abychom vypadali reprezentativně.


Sportovní handbalové odpoledne jsem si užila, stejně jako Neriah s Kačkou, které šly na společenské hry, ale nakonec koukaly na film Střihoruký Edvard, z čehož načerpaly úžasnou vánoční náladu, jíž se už nezbavily. Já si dobře zahrála a potkala pěkného světlovlasého Francouze, jenž byl přiřazen k nám do družstva. Mučili nás až do půl čtvrté, kdy jsme se odebrali zpět do školy a zde na nás čekala svačina - palačinka a chleba s čokoládou, rozinkami nebo croissant. Toho jsem se nadlábla a jela domů.

Vypily jsme taky poslední sáček čaje od druhu, kterého jsme měly nejvíce a popíjely jsme ho v podstatě celou dobu od začátku školního roku. Nálada byla melancholická, přeci jen se to zdálo jako půl roku v jediném sáčku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama