Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Jak nás Ježíšek zabalil a poslal zpátky

22. ledna 2014 v 17:40 | Neriah |  Deníček de France
Letos jsem chtěla ty nejkásnější Vánoce ze všech, nejspíš to byla pohnutka způsobená dlouhým pobytem mimo domov, protože dříve jsem tyto svátky neměla ani ráda, ale tentokrát jsem se opravdu těšila. Ať už příčina vznikla kdekoli, snažila jsem se vše udělat perfektní. Nevím, jestli se mi to povedlo, ale nádherný pocit, který ve mně zůstane nastálo, mám.

Přijeli jsme pouhé dva dny před Štědrým večerem, tudíž pečení cukroví, vánočky nebo štoly jsme se nezůčastnili, ani výzdoba na nás se svým rozvěšováním nepočkala, ale jedna milá povinnost pro mě doma byla - stromeček. A jelikož jsem mamince její slaměné ozdoby vloni pohanila, měla jsem jsem za úkol pro letos vybrat nové. Barvou mého srdce se stala bílá, ovšem co by to bylo za Neri♦in nápad, kbyby se dal snadno realizovat. Sněhové koule a hvězdy prostě nebyly k sehnání. Tedy alespoň u nás ne, ne za rozumnou cenu. Avšak 'velkoměsto' Saint Flour v tomto ohledu překvapilo. V Carrefouru jsem objevila krásné běloučké ozdoby, přesně takové, jaké jsem si přála, dokonce i s hvězdou místo špičky. Mé dětské sny se začaly plnit. Neodolala jsem ji a koupila je, jenže obtíž vyšla záhy na světlo - doprava domů. Muselo to být ve velkém zavazadle do letadla, ale taková křehká věc snadno přijde k úhoně. Zabalila jsem je však naštěstí tak dobře, že všechny se mnou docestovaly v pořádku a já mohla mít překrásný stromek.

Prožili jsme, myslím, štědrý Štědrý den, pohodové svátky a veselého Silvestra (já s kamarády překvapivě bez kapky alkoholu), viděli jsme rodinu, přátele, spolužáky a už podruhé nadešel čas se vrátit. Vrátit se do hlubin pekelných...

Tak to je moje dílo!
V celé své kráse

Sněžná ozdůbka

Hvězda navrchu - můj dětský sen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama