Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Novinky k neuvěření

28. ledna 2014 v 18:22 | AluStaire |  Deníček de France
13. ledna
Jako každé pondělí Vám sdělím, jaké zpoždění jsem dnes měla - žádné, dokonce jsem byla ve škole dřív jak Neri♦. Tím jsem ovšem počet zajímavých zpráv zcela vyčerpala.


Zábavnou hodinou bych označila angličtinu. Aneb jak to dopadá, když k tabuli pošlete naprostého hňupa: Namísto ',live by him self'' dokázal vytvořit slovní spojení ,,leave in self''.

14. ledna
Konečně jsme se prokousali hodinami jako je fyzika (laborky, při nichž začalo sněžit), špánina a anglina. Nyní mám to štěstí sedět s kručícím břichem na hlídaném studování. A asi ještě dlouho budu…

Odpoledne jsem strávila francouzštinou a výtvarnou, která mě zase jednou bavila. Učitelka byla opět naprosto odvařená, tentokrát z toho, jak držím štětec! Také je dnešní úterý legendární tím, že máme konečně vycházky. Holky sice mají volno skoro o dvě hodiny delší, ale i tak má symbolická hodinka stačila k uspokojivému dojmu.

15. ledna
Ráno jsem doufala, že nám tělocvik odpadne, nestalo se a navíc nás pan Pierre nechal řádně trpět. Připletli jsme se (nikoli náhodou) k testování sportovních výkonů opravdových hráčů handbalu - měření rychlosti, vytrvalosti a posilování. Tato kombinace mě na další tři dny úplně odrovnala. Také se nám v tělocvičně několikrát spustil požární poplach.

Nákupy, ty nepočkají. Na naši zonu jsme nakonec zaútočily všechny tři. Zaútočily doslova a naše peněženky trpěly. Za to jsme dosáhly pocitů velice povznášejících.

Zajímavost - Na intru nás dnes večer přebývalo pouze šest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama