Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Otravná

31. ledna 2014 v 17:06 | AluStaire |  Deníček de France
20. ledna
Dnes jsem sundavala sníh z auta holýma rukama, to byl také můj dnešní důvod, proč jsem přijela pozdě. U vchodu mě načapala naše angažovaná sekretářka a namísto, aby mě pozdravila, mě seřvala a donutila se vrátit k hlavnímu vchodu a zavřít ho za sebou. V životě jsem ty dveře neviděla zavřené.

Trojitá dávka španělštiny spolu s dějepisem mě pro dnešek naprosto odrovnaly. Následovala už jen písemka z matiky, která se nedala stihnout. Zítra plánuju otočit školu vzhůru nohama, neboť jsem někde zapomněla svůj krásný chlupatý penál.

21. ledna
Ráno jsme sice zase s autobusem měli menší zpoždění, ale i přesto jsem drze vlezla do kabinetu a požádala učitelku, která tam náhodou seděla, jestli by mě nepustila do knihovny, že jsem tam včera asi nechala penál. A hle, ležel tam zamčen na stole připraven k uklizení.

Do kabinetu jsem vlezla tento den ještě třikrát, hledala jsem neúspěšně našeho třídního, kvůli odevzdání nějakých papírů. Jednou mi byla vražena svačina a asi jsem i probudila našeho kuchaře, který zde ukrytý spal. Se sarkastickým úsměvem na tváři mi to u večeře předhodil.

Po dnešní výtvarce mě asi začnou nesnášet další lidé, nejen maturanti, kteří si v tomto týdnu zkoušejí maturity nanečisto a jsou z toho značně vykolejení, ale i spolužačky. Ale noták, máchat štětcem po papíru umí i trouba. :) (AluS* byla pochválena učitelkou výtvarné výchovy za to, jak drží štětec a další spolužačka byla podle jejího příkladu poučována.) Po hodině jsem našla Kačku, jež dopisovala test z angličtiny, a spolu jsme se vydaly pěšky dolů do studijky. Volné* úterky se mi začínají líbit.

* Volné, pouze od konce školy, pro mě od 16:45, až do 18:00.

AluStaiřin zaviděníhodný výtvor

Z cesty k intru

Krásné počasí, ikdyž mrazivé

Sluníčko už zapadalo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama