Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Přesné jako hodinky

24. ledna 2014 v 21:43 | AluStaire |  Deníček de France
7. ledna
Den s cestovní horečkou. Výpravu jsem zahájila zhruba v 8:15, kdy dorazilo auto s Neriah. Do mého-našeho kufru nacpala většinu věcí, které si plánovala vzít s sebou, do tíhového limitu jsme se vešly, místo navíc by ale nebývalo na škodu.

Cesta autem trvala asi dvě hodiny, v Praze jsme se sešli všichni čtyři a vzdušnou čarou jsme opět společně překonali oněch 1500 km. Již na letišti si nás našel odvoz do Saint Flour. Vyhlídkovou tříhodinovou jízdu po dálnicích jsem už nevnímala, usnula jsem. Dorazili jsme k intru, zde nás pan řidič vyložil a my dostali výsadu - mohli jsme se jít rovnou znovu ubytovat do kójí. Jenže na to se musíte nejdřív dostat do skříně a k tomu je třeba klíč. Oba ztracené, Kačky i Neri♦, se nakonec podařilo zdárně dohledat.

8. ledna
Po škole jsme všechny tři obměnily zaběhlý program a s bachařkou a zbytkem kluků z intru jsme vyrazily na bowling. Odpoledne to bylo skvělé. Sice jsem hru úplně čistě a spravedlivě prohrála - na to si člověk časem zvykne - ale za to první kolo šipek se mi podařilo vyhrát. Druhé už ne tolik.


Zhruba v půl čtvrté jsme se oddělily od skupiny a dostaly rozchod ve starém městě, hlavně my s Kačkou jsme zamířily k prvnímu výprodeji. Díky tomu jsme málem přišly pozdě do studovny, ale naše přesná dochvilnost by zasloužila medaili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama