Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Proslov pana starosty a Jak AluStaire umrzla

30. ledna 2014 v 16:37 | AluStaire |  Deníček de France

19. ledna
V neděli se mi konečně podařilo řádně se vyspat. Dopoledne jsme se Colette účastnily novoročního projevu starosty vesničky Villedieu, městskou verzi této tradice jsme zmeškaly. Pan řídící je postarší pán, který dokázal pouze předčítat z papíru. Bohužel se zná s mojí domácí osobně, takže i já jsem absolvovala "muckmuck" pozdrav. Po dokončení jeho řeči se přineslo občerstvení, nejvíc jsem ujídala zákusek, jež se nápadně podobal pizze. Když jsme konečně pozdravily všechny sousedy, vydaly jsme se zpátky domů na oběd. Na cestu dlouhou ani ne tři minuty jsme musely vytáhnout naše autíčko, neboť od rána poměrně hustě sněžilo. K obědu nám Colette připravila steak, tentokrát více propečený, protože k nám domů pořád někdo telefonuje.

PoO, protože jsme tentokrát nebyli zahrnuti domácími úkoly a Colette viděla, že na mě leze nedělní deprese dřív než bylo obvyklé, mě donutila spolupracovat na jablečném dortu. Vyklubala se z toho zábava a jsem jí za to moc vděčná. Když do hodiny nedorazili pozvaní sousedé, vrhly jsme se na něj samy.


Večer však přišlo překvapení, celý den jsem cítila pocit zimy, ale to je u mě obvyklé. Ale nakonec z Colette vylezlo, že nefunguje topení ani horká voda. Postup, jak se osprchovat, byl tedy poněkud ztížen. Dostala jsem uvařenou vodu v konvi a tu jsem ředila studenou, která tekla z kohoutku. Takto jsem se rozhodla si umýt pouze hlavu, když už tak málo vlažná voda došla, musela jsem použít tu, které byla k dispozici. A pak jsem asi zmrzla. Když jsem rozmrzla, zkoukly jsme spolu další animovaný film a já šla spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama