Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Tak trochu podivné

29. ledna 2014 v 21:11 | AluStaire |  Deníček de France

16. ledna
Čtvrtek, já myslela, že se ho dneska v noci nedočkám. Zřejmě se mi povedlo to včera na sportu přehnat, neboť jsem se třikrát vzbudila bolestí svalů, kostí i kloubů a nemohla znovu usnout ani se pohnout.

Jinak se nám nic nestalo, písemka z francouzštiny a dvě hodiny matiky, k obědu byly svlékací párky. Na volné hodině před angličtinou nastala revoluce, byli jsme násilně přesunuti do třídy terminál a hlídal nás dozor. Po náhlém a nečekaném testu z angličtiny jsme se Neriah odebraly na poslední výprodejovou výpravu do Yves Rocher.

17. ledna
Den začal jako každý jiný, SVT a písemkou z fyziky, avšak dnes namísto tělocviku nás učitelka sice dotáhla do tělocvičny, ale na trénink hráčů toho podivného sportu. Po zápase nám jeden z organizátorů domluvil menši autogramiádu se sportovci na plakát, který jsme dostali.

Odpoledne si pro mě přijela Colette a jely jsme do budovy asociace, kde se končil další svátek, tentokrát na téma Maroko. Ochutnala jsem poslední marocké dortíky a pomáhala odklidit nádobí. Za odměnu jsme dostaly speciální vařené marocké jídlo s sebou domů na večeři. Zjistila jsem, že nemám ráda sardinky.

18. ledna
Celé dopoledne Colette protelefonovala, netuším, kolik přesně hovorů mě zdrželo od výletu do nákupní zony, kde jsem si vyhlédla kalhoty. Ty tedy stejně nemám, ať už vinou ceny, materiálu, nebo jen divného tvarování mých nohou. Netuším. K obědu, protože nestihla rozmrazit maso, tak byla podávána skoro čočka s rýží. Prapodivná toť kombinace, za to však nadmíru ucházející.


Ještě předtím jsme ovšem měly návštěvu. Kamarádka Vanille, nejstarší Colettiny vnučky, se nám po nějaké dlouhé době navrátila na chvíli domů ze studování, tak jsme si trochu pokecaly. Večer už mi přišlo podezřelé, že ve sprše neteče dostatečně teplá voda, vyústění však přišlo až zítra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama