Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Jednoduše fajn

21. února 2014 v 16:15 | AluStaire |  Deníček de France
5. února
Konečně jsem se odhodlala změnit mou dopolední sportovní aktivitu - zkusila jsem aerobik. Musím se přiznat, že zatím mě to baví, ale mám pocit, že mi to vůbec nejde. Přetrpěla jsem ještě dějepis a matiku a hurá na autobus. Dneska mě opustila Kačka (soutěž v plavání) i Neri♦, a tak jsem si musela poradit sama. A asi jsem za to dneska byla i ráda. Počasí se naprosto zbláznilo, nejdřív sněží a fouká vítr, do půl hodiny mraky zmizí a svítí sluníčko? Obchodní zónu jsem si prolezla, prošla se i po městě a nakonec, jako obvykle, skončila ve studijní místnosti.

6. února
Dneska nás překvapila učitelka matematiky s písemkou, tu bych označila za nepovedenou - ze strany učitelky. Test byl zaškrtávací, možnosti po čtyřech, vždy jedna z nich správná. Ale většinou se to dalo poznat už od prvního pohledu. A ona si navíc papír se správnými výsledky nosí po třídě.


Ve škole už se nic zajímavého nestalo. Až večer po studování, v jídelně. Stoly někdo srazil dohromady, u pultu jsme dostali jen talíř s třemi druhy šunky. Na stolech jsme našli poležené přístroje na roztavování sýra a připravené vařené brambory ve slupce, salát a hromady sýra. Ohřívací zařízení nejdřív projevovala mírný odpor, poté se však podařilo některé z nich rozchodit. Všechen sýr zmizel a nakonec jsme dostali i dezert, výtečný borůvkový koláč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama