Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Nezapomeň

6. února 2014 v 22:02 | AluStaire |  Deníček de France
27. ledna
Den začal jako každý jiný, pozdním příjezdem. Ačkoli teplota neklesla přiliž hluboko pod bod mrazu, naše stařičké autíčko nešlo otevřít, zapadané čerstvým sněhem a s dveřmi přimrzlými. Musela jsem tedy svoji velkou těžkou tašku prostrčit místem pro řidiče a sama se tudy dostat na své místo vedle.

Španělština, SVT, přestávka, volná hodina, dějepis - rozdávala se písemná práce, moc dobře to nedopadlo, a navíc tu moji mi uloupil spolužák a nechtěl se přiznat, i když se učitelka několikrát otázala, zda ji někomu náhodou nedala. Toto všechno se odehrálo dopoledne. Po obědě, který mě osobně chutnal, jsem se vydala vstříc kroužku, do kterého jsem se přihlásila - divadlo. Začal již minulé pondělí, dosud jsem měla ale pocit, že se zde zabýváme naprostými kravinami. Dneska tato seance ušla, zahráli jsme si na zvířátka a vyzkoušeli různé emoce.

Na matice jsme psali opravnou písemku z vektorů, přihlásit se na ní bylo volitelné, samozřejmě jsem to neudělala, ale stejně jsme ji psali všichni. Věřím, že mi ji nebude známkovat. A na Ájině jsme zkoušeli poslech textu s podmínkami jako při maturitě, které mi přijdou naprosto pitomé. Proč mám text, který slyším anglicky, při zkoušce z angličtiny, popisovat FRANCOUZSKY? Nechápu.


K svačině jsme dostali sušenku, z druhé strany s nápisem VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE. Takovouhle značku jsem u nás nikdy neviděla prodávat. Ale zasmáli jsme se tomu všichni. Výtvarkou jsem jen proklouzla, vyfotila své "vrcholné" dílo a hurá na autobus. Stojím si tak na zastávce a najednou si uvědomím, že tu těžkou tašku z dnešního jsme nechala ve škole. Tak se rozběhnu zpátky, za mnou Kuba a ze dveří vycházející Neriah:,,Do háje, taška!'' Zavazadlo jsme málem zapomněli všichni tři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama