Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Podivnosti

28. února 2014 v 18:37 | AluStaire |  Deníček de France

9. února
Dopoledne, mám dojem, že jsem nic závratného nevymýšlela. U snídaně jsme se s Colette bavily o očkování a o tom, jak její syn tvrdí, že je to zbytečné a že ona s tím souhlasí. S hledáním domova však nijak nepokročil. Jen jsem slyšela Colette, jak se s ním po telefonu hádá.

Po jídle, opět opožděně, jsme se vydaly na návštěvu dámy, jež jsme potkaly minulý týden na koncertě. Vlastní krásný domek plný koček, zde žije současně se svým přítelem a bývalým mužem, který vyučuje malování. Je povahy opravdu zvláštní. Hostitelka nám upekla pomerančový koláč, mně chutnalo pouze těsto, zbytek stál za houby. Hlavně, že několikrát zdůraznila, že se jedná o bio pomeranče z bio obchodu. A pán ho jedl na talíři položeném na svém Apple notebooku. Nejprve, že si vezme malý kousek, poté si ukrojil další a nakonec postupně a nenápadně, během hovoru s Colette, spořádal tři.

Téma konverzace nebylo příliž náročné, povídali si hlavně o zahradničení a plení. Colette se náhodou dozvěděla, že se k takovýmto pracím dostávám i doma, takže hned, jak se zlepší počas, můžeme začít s rekultivací džungle před naším domem.

Odjely jsme poměrně pozdě, doma jsme s Colette konečně prohlédly fotky, o které už mě žádala několikrát. A také jsem jí ukazovala, jak se zachází s jejím novým mobilem. Internet snad přijde brzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama