Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Proč?

1. února 2014 v 19:18 | AluStaire |  Deníček de France
22. ledna
Další pokus o zimní počasí. Sněží. Sice jen lehce, ale už od rána. Na handbalu jsem myslela, že našeho trenéra nakopu do ****. Běžím, běžím, už nemůžu dýchat, tak už neběžím a on na mě křičí, ať přidám. A téměř po půl roce, co se tohoto pa-sportu účastním není schopen zapamatovat si moje jméno, pořád si mě plete s Neriah.

Na naší matematice se začínají praktikovat pochody mě důvěrně známé od mého bratříčka. Písemka se opravdu nepovedla, času bylo málo, a tak se paní učitelka rozhodla, že si ji někteří budou moci napsat znovu. A horší známka prostě zmizí.

Odpoledne bylo věnováno natáčení videí a menší procházce do horního města. Prolezly jsme zde pár obchodů, ale nic pěkného jsme nenašly.


Také jsem si dneska uvědomila, že naše první bachařka, kterou máme od pondělí do středy, je zvláštní. Na místní poměry, řekněme, hodná. Dneska jsme ji s Neri♦ viděly, jak ve studovně zametá. Odpoledne šla s klukama na bowling, který stejně jako minule určitě hradila ona (Netuším, odkud jsou ty peníze, doufám, že snad ne její.) a do studovny nám po návratu z bowlingu přinesla obří balení "pain au chocolat"(čokochlebů) a rozdala nám je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama