Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Nízké počty

29. března 2014 v 19:17 | AluStaire |  Deníček de France

18. února
Ráno jsem byla vzhůru už v jednu, opět se mi podařilo zabrat až ve tři, ještěže mám mobil a můžu si hrát. Jenže v těchto mrazivých podmínkách jsem ho stejně po chvíli uklidila. Autobus dnes přijel nečekaně brzy. Ve škole jsme začali fyzikou, známkovanou laborkou, aneb poraď si sám. Španělština a následně strááášně těžká písemka z angličtiny. K obědu jsem měla rybu s bílou omáčkou (v ní nějaká ta zeleň) a těstoviny. Zdá se, že byly ve slevě.


Po obědě jsem se vydala opět na procházku, včerejší nádherné počasí se sice neopakovalo, ale asi se mi do školy vracet nechtělo, málem jsem propásla zvonění. Tentokrát se fránina děsně táhla a já byla ráda, že už se můžu odebrat na výtvarku. Zde jsem započala revoluci. Neboť terminálové nacvičovali na maturitu z tělocviku, zbylo nás pět a půl, zašla jsem tedy za učitelkou a zeptala se, zde můžu poslouchat hudbu. Ona v tom žádný problém neviděla, jenže se za chvilku otočím a zacpané uši mají úplně všechny.

Po škole jsem si v klidu a míru sešla do studovny, kde se mi pobyt o pár minut déle nevyplatil, nezbyla ne mě večeře. Kuchařovi vysvětlovat, že bych omeletu stejně nejedla, nemělo cenu. Moc se mi omlouval a na zítra mi slíbil dvojitou porci. Ne, pane, děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama