Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Páteční drama

26. března 2014 v 17:39 | AluStaire |  Deníček de France
14. února
Absolutně se mi nechtělo vylézt z postele, na intru se zase netopí. Sice už zprovoznili internet, ale to mně bylo stejně naprosto k ničemu, neboť na volejbal jsme odjížděli včera v osm a navraceli se krátce po desáté hodině.


Ráno jsme si napsali písemku z SVT a zbytek dne prožili, či přežili jako obvykle. Teď se jen musím přiznat, že mám hrozný vztek a asi i strach, jestli se něco nestalo. V neděli jsem dávala Colette podepsat v mém sešitě, že mi odpadá poslední hodina, viděla jsem, jak si to zapisuje do svého diáře. Přesněji jsme se domluvily, že přijede v 16:00 a pojedem s Kačkou zařídit plavání. A co se nastalo? Za pět minut čtyři jsem vylezla ze školy a čekám, když do 16:20 nepřijela, šla jsem k ní do práce. Tam jsem se nedostala, všechny dveře byly zamčené. A ano, pevnou linku jí odpojily a číslo na mobil mi nefunguje. Tak jsem šla zpátky na čekací místo a když se ani v půl neukázala, vrátila jsem se zpátky do školy. Sedím tu ve studovně ve škole, zapisuji události a klepu se, zda je všechno ok.

Situaci se nakonec dostalo naprosto překvapivého rozuzlení, po šesté hodině, kdy jsme ve škole zbyly jen já a Neriah, nás jedna ze zodpovědných pracovnic začala vyhánět, že musí tento ústav zamknout. Vylezlo ze mě, že mě moje rodina měla přijet vyzvednout ve čtyři a telefon na ni mi nefunguje. Paní se zhrozila a začala panikařit, nechala nás tedy ještě chvíli uvnitř. Když už se opravdu schylovalo k tomu, že nás vyhostí ven, objevila se zcela jiná paní. Netuším, jakou funkci ve škole zastává, ale ta že prý počká až odjedem. Naštěstí, zanedlouho se objevil Neri♦in náhradní taťka, který měl dneska také docela neobvyklé zpoždění a odvezl mě k domu Colette. Kdyby náhodou nebyla doma, tak by si mě nechali, než se moje domácí zase objeví. K domu jsme přijeli, před ním stály dvě auta, jedno Colettino, druhé jejího syna. Než jsme zaparkovali, vyběhla ze dveří v bundě, že prý mě jela vyzvednout do bazénu. Nuže dobrá, tak jsme si špatně rozuměly, ale já jsem z toho byla celá hotová. Zbytek večera jsme si to s Colette vysvětlovaly a povídaly si, ale tento zážitek už opravdu nechci opakovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama