Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Pořád stejná písnička

28. března 2014 v 16:49 | AluStaire |  Deníček de France
17. února
Ráno mě namísto budíku probral mobil, který se nahlas začal vypínat. I tentokrát, když jsem sešla dolů, Colette už připravovala snídani. Původně měla v plánu se jít osprchovat, ale jelikož celou noc netopily radiátory, dalo se očekávat, že ani voda nebude teplá. A také, že nebyla.

Venku jemně mrzlo, ale naše auto je už v takovém stavu, že při sebemenším poklesu teploty pod nulu je naprosto nemožné se do něj dostat. Zkoušely jsme několikrát polít dveře i okna teplou vodou, ale než se nám konečně podařilo jedny otevřít, voda na oknech vytvořila neprůhledný povrch. Bylo tedy nutné je znovu oškrábat. Otázku mých dveří snad už ani vysvětlovat nemusím, otevřely se až před školou, když jsem vystupovala. Celou cestu jsem tedy seděla s batohem na zádech, igelitkou pod nohama a víkendovou taškou na kolenou. Řeknu Vám, pohodlnější cestování si neumím představit.


Jediná další věc, která mě dneska nadchla byl oběd. Maso normálka, ale s hořčičnou omáčkou. Ta byla naprosto výtečná. A jáhly a mrkvový salát, opravdu povedená kombinace. Toto se však nedá měřit s dnešní večeří - těstoviny s těstovinami. Jeden druh s rajčatovou omáčkou a plněné náhražkou masa a druhé byly klasické barevné šrouby. S Kačkou jsme se přejedly kiwi, kterých bylo nadmíru a ještě teď mě pálí jazyk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama