Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Požár

31. března 2014 v 17:52 | AluStaire |  Deníček de France
19. února
Ráno, v PĚT hodin, nás vzbudil požární alarm. Potom, co jsme vyběhly ven, jsme zjistily, že nikde nehořelo. Ale proč se tedy spustil a v obou budovách, nám známo není. Doufám, že snídaně nebyla jen pouhou kompenzací za způsobené újmy. Neboť se objevil třetí druh cereálií (jež míváme pouze ve středu) a jogurty, chleby, madlenky a pomeranče nám byly k dispozici u jídelního půltíku. Že by změny?
Ve škole odpadl tělocvik, zbylo nás málo, protože spoustu mých spolužaček odjelo na soutěž. Tradičně jsem přežila dějepis a matiku. Poprvé jsem na matematice zůstala až do konce hodiny, po škole jsem totiž měla jiný program, než jako obvykle sjet dolů autobusem do jídelny na oběd.* Já měla paniny a musím říci, že naprosto vynikající. Když jsem poté sešla k intru a vylezla ta čtyři patra nahoru, zjistila jsem, že dívčiny se nedostaly ke klíčům a sedí přede dveřmi.
Necelé dvě hodiny jsme s Neriah natáčely videa,. Věřím, že z nich vytáhne něco použitelného, ale moc se na to netváří. Na zbytek volného odpoledne jsem vylezla zpátky do města a prošla se tam a sem, málem i zmokla. Také jsem se mihla okolo obchodu s televizemi a viděla: první místo - Česká republika. To byla chvíle hrdosti.
*Ve středu odcházíme z matiky o chviličku dřívekvůli internátnickému autobusu.


Panini

Saint Flour

Kostel

Malebný pohled

Ruiny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama