Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Všední počátky týdne

4. března 2014 v 20:02 | AluStaire |  Deníček de France
10. února
Colette vstala dneska výjimečně brzy, slyšela jsem ji scházet po schodech už ve tři čtvrtě na sedm. Připravila i snídani a pak si zalezla do koupelny. Náš příjezd do školy však i tentokrát nevypadal moc nadějně.

Ráno nás překvapila absence profesorky španělštiny, které však pro nás nechala připravené písemky. Musím říci, že se za sebe docela stydím. Takový nuzný výkon jsem už dlouho nepodala, nu což, mohlo být hůře.

Na hodině géografie, nebo chcete-li zeměpisu, jsme si celou hodinu a půl malovali. Učitelka nám ukazovala, jak vyrobit plánek. Pravidla této srandy jsou moc přesná, nudná a hlavně přísně hodnocená.

Divadlo, matika a angličtina, následovaly přesně v tomto sledu a já jsem ráda, že už konečně sedím ve studijce na intru a zbývá mi pouze 45 minut do večeře. Uvidíme, zda bude poživatelná.

11. února
Ráno vycházím ze dveří na snídani a venku už není tma! Ta obrazně přišla až s první hodinou. Fyzika. A pak španělština, jež se nekonala a my měli v podstatě volno. Vyučování bylo totiž také dirigováno panem fyzikářem. Řeknu Vám, že toho bych si s sebou do kufru přibalila. Následovala angličtina a další studijní hodina. Po obědě už jsem neměla chuť další hodinu studovat, tak jsem vyrazila ven. Počasí už od rána vykazovalo známky toho, že bude krásně a celý den zavřená ve škole být nehodlám. Procházela jsem se tedy ve městě a zhlédla poslední zbytečky slev. Já si sice nic nekoupila, ale Kačka, která na mě náhodou narazila, toho plně využila.

Odpoledne jsme měli dvě hodiny francouzštiny a já pak také výtvarku.Pracovala jsem současně na výkresu a na úkolech. Po skončení vyučování, kdy už počasí zřejmě znovu došlo, které že to máme roční období a nastalo čtyřstupňové zataženo, jsem pomalu scházela městskými uličkami směrem k internátu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama