Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Běž, Foreste, běž!

18. dubna 2014 v 16:54 | AluStaire |  Deníček de France
19. března
Člověk doufá, že alespoň ve volnou středu bude mít pokoj, mně se to tentokrát nepodařilo. Hned ráno u branky nás odchytla zlá bachařka, že jestli jako jsme si vědomi, že máme dneska odpoledne orientační běh, ať si mažeme pro věi a že nejdeme na oběd a tady máme svačinu. Ta obsahovala tradiční chleba se salámem, tentokrát nás však ochudili o máslo nebo sýr nebo cokoliv, co by se dalo umístit pod samotný salám.

Na aerobiku jsem zjistila, že jsem o nic moc nepřišla, stejný pocit jsem měla i na dějepisu. Nezúčastnila jsem se několika hodin a že by mi něco chybělo? Nikoliv.

Odpoledne jsme tedy vyrazili, autobus nás nabral u školy, počasí bylo téměř dokonalé a když jsme dorazili na místo, vyložili jsme se a napjatě čekali, co se bude dít. Dlouho se nedělo nic, až po asi půl hodině nás rozdělili do několika skupin a kategorií, podle našich schopností (a neschopností). Celé divadlo se odehrávalo ve vlhkém lese plném bláta a místy i sněhu. Moje nadšení z běhání a přeskakování napadaných stromů se poněkud neslučovalo s náturou mojí spoluběžící, úspěch byl přimět ji alespoň mě následovat. S mapou jsem si nikdy nevěděla moc rady, ale když jsem ji konečně dostala do ruky, našla jsem sama poslední dva body, které nám chyběly, abychom nevypadaly jako úplné lemry. Neri♦ nakonec neočekávaně běžela v týmu s Kubou a v jiné kategorii než já. Prý měli celkem slušný čas, všechno našli a také se dobře pobavili, hlavně když se dva z našich spolužáků dokázali hned při první akci kompletně ztratit, ale kdo by se divil, když šlo o vyhlášeného trotla s mastnými vlasy, jenž sedí vedle Neriah, a stejně ''inteligentního'' blonďáka přes uličku.


Když už jsme skončili a všichni se našli, chyběla jen učitelka, ale kdo ji potřebuje, že? Chtěli jsme logicky odjet zpátky, jenomže náš autobus byl plný a všechny ostatní taky. Nakonec nás po několika přesunech doslova natlačili do jednoho pěkně nepohodlného a s řidičem naprosto neschopným. Už nikdy nechci zažít couvající tuny na kolech plné lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama