Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Jsou i jiní pavouci než ti osminozí

20. dubna 2014 v 16:38 | AluStaire |  Deníček de France
23. března
Den začal a pokračoval zcela průměrně. Snažila jsem se být zalezlá u sebe v pokoji a i přes zapnuté topení jsem zůstala pod peřinou. S fungujícím internetem Vám zaručuji, že se neunudíte.

Neustále jsem se hudbou snažila přehlušit hádky Remiho s Colette, ale to se mi vážně nedařilo. K obědu jsem měla VIP rýži, neboť jsem odmítla požít směs, nápadně připomínající rozemletý obsah něčího žaludku. Odpoledne, po menší siestě, jsem se konečně objevila v jejich společnosti. Colette vytáhla pastelky a tak jsme s maličkou Harmonie a její sestrou Athiliou zničily a počmáraly tatínkovy nějaké obálky. Když jde o pomstu, papíry nejsou potřeba.

Večer stále netekla teplá voda, zážitky z mého pokusu o to se vykoupat zůstanou navždy. Já se včasně najedla chlebem, rodinka si musela počkat, než jim Colette uvaří polévku. Tak se stalo až po půl desáté, neboť mezitím musela odběhnout spáchat vraždu. V dětském pokoji se totiž usadil, dle popisu slečny, ohromný pavouk.

Sledování Remiho poučného dokumentu, aneb vymývání mozku, jsem opět jako včera vynechala a obávám se, že tím začal náš malý svár.-Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama