Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

We're all livin' in America

1. dubna 2014 v 18:22 | AluStaire |  Deníček de France
20. února
Čtvrtek jako každý jiný. Nudný. Naprosto. Povinná studijní odpoledne se mi vždy táhnou, ne, že bych neměla, co dělat, ale po tolika hodinách strávených ve škole se mi už nechce do ničeho pouštět.
K večeři jsme měli americké speciality: popcorn, hranolky, hamburger - z toho jsem jedla NIC. Následoval dezert, pojmenován americký salád. Nevím, proč tomu říkají salád - byly to barevné ruličky z těsta, plněné nějakým dresingem.
Večer jsem plánovala jít na volejbal, ale vzhledem k tomu, že je třeba si zabalit na celé prázdniny a technologicky vymyslet, co všechno vzít s sebou, radši jsem jsem zůstala na intru.

21. února
Tento den byla naše škola plná žáků z třídy troisiéme z různých měst v okolí. Naše lyceum pořádalo náborovou akci, aby mohli příští rok otevřít novou třídu. Nás se to dotklo jen jemně - museli jsme přežít dvě hodiny SVT. Do jídelny nás kuchař pustil jako první, poté se tam nahrnulo dalších asi osmdesát lidí.

Po vyučování mě Colette už čekala před školou, měly jsme na odpoledne spoustu povinností. Oběhly jsme oba agenty kvůli Rémiho domu, došly koupit součástku do ohřívače a naše obvyklé nákupy. Poté jsme se přesunuly do budovy asociace, zde jsem nechaly ohřívač i s novou součástkou a pomáhaly připravit sál na zítřejší akci. Konečně jsme se dostaly domů a po půl deváté jsme vyrazily do kina na film 12 let otrokem. Na tento film jsem chtěla jít já z jediného důvodu, ve snímku si zahrál nejen Brat Pitt, ale hlavně Benedikt Cumberbatch. Páteční promítání se konalo v originálním jazyce, takže jsem si svého oblíbence mohla naplno vychutnat. V sále jsme byly celkem čtyři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama