Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Záhrobní technika

3. dubna 2014 v 14:53 | AluStaire |  Deníček de France

23. února
Už od rána sužovala naše městečko hustá mlha. I přesto, že se mi v takovém počasí nechtělo vylézt ani z postele, natož ven, jsem se Colette nechala odvézt do plaveckého areálu. Jízda autem se zalepeným okénkem není vůbec nic příjemného a náladu mi nezlepšilo ani plavání, podobný nápad jako já mělo totiž skoro celé Saint Flour.


Odpoledne, když už se mlha zvedla, jsme s Colette využily krásného počasí a vyjely na procházku. Nejprve jsme se zastavily u starého mlýna. Přesně toho, kam by se chtěl nastěhovat její syn Rémy s jeho početnou rodinou. Místo daleko od civilizace se mně osobně nelíbilo, dům se nachází ani ne dva metry nad potokem a všechno je tam vlhké a studené.

Poté jsme dojely autem před malý lesík, kde jsme šly hledat hřbitov. Starý, kamenný a kruhový. Nakonec jsme ho nalezly a já ho nafotila ze všech možných stran. Objekt je to naprosto úžasný a věřím se městečko Termes uvolí a začne ho udržovat. Tento hřbitov patří k hradu Termes, který jsme dnes také navštívily. Krásná, tentokrát udržovaná, stavba patřící soukromému majiteli, dovnitř se nám tedy proniknout nepodařilo.

Navrátily jsme se domů, daly si čaj a české sušenky a, jelikož počasí stále setrvávalo příznivé, rozhodla se Colette, že umyjeme auto. Dosud jsem o mytí auta měla naprosto jiné představy. Nám totiž stačily lopatka, smetáček, hadr a ocet. Jak říkám, s touto výbavou auto opravdu neumyjete, ale Colette jsem se se svým názorem raději nesvěřovala, alespoň jsme si užily chvíli s naprosto netradiční zábavou.


Pozůstatky hřbitova

Hrad Termes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama