Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Křivé obvinění a soudní proces

31. května 2014 v 11:19 | AluStaire |  Deníček de France
3. dubna
Udála se nám taková zajímavá příhoda, čtěte pozorně. Přes noc, vzbudila jsem se asi okolo čtvrté hodiny, jsem slyšela divné zvuky připomínající vrzání dveří. Strachy jsem se ani nepohnula a pokoušela se usnout.

Ráno, když nás bachařka probudila, si ''ředitelka vesmíru'' a její poskok stěžovaly, že v noci někde v jejich koutě někdo schválně vstal a bavil se otvíráním dveří od skříně, aby nemohly spát.


Po snídani jsem šla sama (ostatní se zakecali v jídelně) na autobus, který - netuším, jak se mu to podařilo - tu už čekal. Nastoupila jsem a v tu chvíli se rozjel. Nezbylo mi nic jiného, než zařvat na řidiče, že tu nejsme všichni, načež se mi ''ředitelka'' snažila oponovat a ujet. Naštěstí oni degradovaní pod souhrnným názvem "ti Češi" dorazili. Avšak ihned začala z její uražené strany přednáška, ponížení a vyšetřování. Naštvala se už i jinak mírumilovná Kačka a začala po ní vrhat smysluplné a logické protiargumenty. Nikdo ze zbytku autobusu - a že nás fakt dneska bylo hodně - nám samozřejmě nevěřil. Po příjezdu do školy mě tedy nenapadlo nic lepšího, než s nešťastným výrazem ve tváři jít navštívit naši místo-ředitelku, paní tělocvikářku. Ta, jak má zvykem, se ke mně přiblížila a "domácky" mě svýma studenýma rukama chytla za krkem. Rychle jsem jí všechno vypověděla a ona si ředitelku vesmíru zavolala k sobě. Ta dnešní události svedla na Neri♦, takže následně i ona absolvovala výslech.


Skončili jsme s argumentem, že zvuky způsobily nezajištěné okenice a že se někdo pošle, aby je opravil. Tento zážitek už snad dneska nemohlo přebít nic jiného než náhlá omluva. Měli jste vidět ten slaďoučký úsměv, který pro mě ředitelka vesmíru nahodila.

Na intru jsme opět měli speciální večeři - francouzsky pojmenovanou směs zapečené kaše, masa a mrkve Hachis Parmentier. Holky se navíc ještě zvládly přejíst malinovým krémovým dezertem.


Po večeři jsem společně s ranními práskačkami vyrazily na volejbal, ale samozřejmě jsme opět prohráli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama