Když Ti život nabídne změnu, staň se změnou.

Protože já mám pravdu!

11. června 2014 v 19:01 | AluStaire |  Deníček de France
14. dubna
Ráno jsme se s Rémim zase "porvali" o koupelnu. Nejdříve jsem musela počkat, ale ihned, jak otevřel dveře, jsem neváhala a zabrala ji pro sebe. Tento scénář se ještě dvakrát opakoval. Vtipné je, že oba víme, že jde o válku, ale neprohodíme při tom ani slovo. Já ho pouze slušně pozdravila.
V autě, při cestě do školy, se mi Colette svěřila, že domluvila schůzku s doktorem kvůli Rémimu, protože jeho chování nabírá nekontrolovatelných obrátek. Jeho vliv na děti, hlavně na jediného syna je znatelný i v promluvách s babičkou.
Ze školy si toho moc nepamatuju, snad možná, že na divadelní kroužek nás opět vyhnali ven, tentokrát však foukal studený vítr. K obědu jsme měli obilí s kusem masa, tentokrát to byla vážně lahůdka. Ještě, že jsem si mohla spravit chuť zbytečkem salátu, který kuchařka doslova vyškrabávala ze dna mísy.

Na angličtině jsme tvořili dialog, legrační a netradiční byl způsob, jakým nás učitelka rozdělila do skupin po dvou - obyčejným náhodným losováním, aby někteří neprofitovali příliš často ze spojení s nadanějšími spolužáky(námi).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama